VİZYON & MİSYON

Vizyon

Dünyadaki tüm müşterimizin çalışma şartlarına özel en verimli ürünleri üreterek işletme maliyetlerini minimuma indirecek yeni bir bakış açısı oluşturacağız. Bu sayede, yeni nesil aksiyel fan firmaları arasında en güçlü, en sistemli şirket olmayı ve 5 yıl içinde dünya pazarında yer edinmeyi hedefliyoruz

Misyon

Dünyada enerji verimliliği konusunda farkındalığı arttırarak daha sistemli ve güvenli çalışarak fan endüstrisindeki standartları yükseltmek.

İş Fikri

Storm Fans, Aksiyel fan konusunda enerji verimliliğini esas alan bir girişimdir. Ana hedef Pazar; İnşai Tip Su Suğutma Kuleleri, Paket Tip Su Soğutma Kuleleri, Hava Soğutmalı Kondenserler, Hava Soğutmalı Isı Değiştiriciler, Cebri Havalandırma Sistemlerinde kullanılan aksiyel fanlardır. Bu sistemlerde, standart kanat yapısına göre ihtiyaca göre verime bakılmaksızın farklı kombinasyonlarda (kanat açısı, kanat sayısı vs) fanlar kullanılmaktadır. Storm Fans firması olarak amacımız ise sistemde kullanılan fanın nominal değerine göre maksimum verimlilikte olacak fanı tasarlayıp üretmektir. Örneğin, bir mağazaya kıyafet almaya gittiğinizde sizin bedeninize göre değil standart ölçülere göre kıyafetler vardır fakat bir terziye gittiğinizde ise sizin ölçülerinize özel bir kıyafet tasarlatabilirsiniz. Storm Fans, aksiyel fan dünyasında terzinin yapacağı gibi müşterinin çalışma şartlarına özel fanları tasarlayıp üretmeyi ve dramatik derecede enerjiden tasarruf ettirmeyi taahhüt ediyor.