HAKKIMIZDA

Fikir Süreci

Storm Fans; su soğutma kuleleri, kuru tip soğutucular, hibrid kuleler, hava soğutmalı kondenserler, kapalı çevrim su soğutma kuleleri ve adyabatik soğutma kulelerinde kullanılan aksiyel fan tasarımı ve üretimi üzerine çalışmaktadır. Şirketimiz, ülkemiz pazarında, enerji verimliliği ve sessizlik konusunda bulunan pazar boşluğunu doldurmak adına 2017 yılından başlayarak fizibilete çalışmaları yapmıştır. Dünya pazarında da müşteriye özel uygulamaları esas alarak yer edinme amacıyla sektöre girmeye karar vermiştir.

Ekip Oluşumu

Hedeflere ulaşmak adına iş fikrinin ve pazar boşluğunun önemi kadar çalışma ekibinin alanında uzman kişiler tarafından oluşmasının öneminin farkında olarak şirketleşme sürecinden önce ekibimizi belirledik.

Şirketleşme Süreci

Fikir sürecinin olgunlaşmasına ve ekibin oluşmasına müteakip firmamız Tübitak 1512 Teknogirişim sermayesi desteği ile 2018 yılında Limited Şirket olarak faaliyete geçmiştir. İlk 2 yıl boyunca aksiyel fan tasarımı, analizi, test ile doğrulama süreci ve optimum fan seçimi yapabilecek masaüstü software programı için yoğun olarak çalışmıştır.

Yatırım Süreci

Storm Fans markasının bir parçası olmak isteyen çeşitli yatırımcılarla temaslarımız sürmektedir. Eğer iş fikrimize ve ekibimize inanıyorsanız hedeflerimize daha hızlı ilerlememizi sağlamak adına siz de melek yatırımcı olarak ekibimize dahil olabilirsiniz.

Gelecek Hedeflerimiz

2 yıl içinde 10 metre çapa kadar olan ürün gamımızı tamamlayacağız. Ekomonik alüminyum ekstrüzyon fanlar, yüksek verimli kompozit fanlar ve sessiz çalışmaya özelliğindeki kompozit fanlar bünyemize dahil olacak. 5 yıl içinde dünya pazarına nüfuz etmeyi hedefliyoruz.